Aktualności

Aktywni seniorzy

Data umieszczenia:

W dniu 24 kwietnia spotkały się członkinie grup senioralnych działających na terenie gminy Belsk Duży.

Na zaproszenie Stowarzyszenia Seniora Relaks odpowiedziały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Belsku Dużym i Koła Gospodyń Wiejskich z Lewiczyna oraz członkinie Chóru Liturgicznego "Cor Matris" z Lewiczyna. Spotkanie odbyło się w siedzibie stowarzyszenia przy ulicy Modrzewiowej, które w zeszły roku zostało przekazane paniom przez samorząd gminy Belsk Duży.

- Chcemy, aby seniorzy z różnych grup nieformalnych i stowarzyszeń nawiązali ze sobą współpracę, podkreśliła Joanna Sadowska oraz Wanda Drobiszewska ze Stowarzyszenia Seniora Relaks. Stowarzyszenie pochwaliło się planami na rok 2017 w którym znalazły się wspólne warsztaty, szkolenia oraz kilkudniowa wycieczka integracyjna. Najbliższy projekt to udział w Senioradzie 2017 organizowanej przez Stowarzyszeniem W.A.R.K.A. dla seniorów powiatu grójeckiego.

Elżbieta Bylinak liderka grupy z Lewiczyna i Elżbieta Kowalczyk z KGW w Belsku Dużym były pod wrażeniem gospodyń i planowały wspólne projekty. Z pewnością to nie ostatnie spotkanie aktywnych seniorów z gminy Belsk Duźy.

E. Tomasiak

Stopka

Urząd Gminy w Belsku Dużym:

ul. Jana Kozietulskiego 4, 05-622 Belsk Duży

tel.: (48) 66-11-271
fax: (48) 66-11-340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek, w godz. 7.30 - 15.30

Biuletyn Informacji Publicznej

http://www.bip.belskduzy.pl

© 2011 - 2013 Urząd Gminy w Belsku Dużym
Zawartość merytoryczna: Urząd Gminy, e-mail: urzad@belskduzy.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14