Aktualności

Przy kawie i herbacie o książkach

Data umieszczenia:

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Gminna Biblioteka Publiczna zaprosiła na spotkanie z autorem książek dla dzieci i młodzieży Pawłem Beręsewiczem.

Z tej okazji w dniu 24. 04. 2017 r. odbyły się dwa spotkania jedno w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Belsku Dużym, drugie w Szkole Podstawowej im. UNICEF Lewiczynie z p. Pawłem Beręsewiczem autorem książek dla dzieci np: "Ciumkowe historie", "Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek", "Czy wojna jest dla dziewczyn?"

Autor jest laureatem Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego -"Ciumkowe historie" 2006 r. i Nagrody Literackiej m. st. Warszawy za " Warszawa. Spacery z Ciumkami" w 2010 r.

Spotkania odbyły się w przyjaznej atmosferze, dzieci zadawały pytania, brały udział w dyskusji. Po spotkaniu można było zakupić książki autora i uzyskać Jego autograf. Organizatorem spotkania autorskiego była Gminna Biblioteka Publiczna w Belsku Dużym przy współpracy Filii Bibliotecznej w Lewiczynie i Biblioteki Szkolnej w Belsku Dużym.

Dziękujemy Dyrekcji Szkół Podstawowych w Belsku Dużym i Lewiczynie oraz wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy zorganizowaniu Spotkania autorskiego z p. Pawłem Beręsewiczem.

Agnieszka Krawczak
Zdjęcia: E. Tomasiak

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Stopka

Urząd Gminy w Belsku Dużym:

ul. Jana Kozietulskiego 4, 05-622 Belsk Duży

tel.: (48) 66-11-271
fax: (48) 66-11-340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek, w godz. 7.30 - 15.30

Biuletyn Informacji Publicznej

http://www.bip.belskduzy.pl

© 2011 - 2013 Urząd Gminy w Belsku Dużym
Zawartość merytoryczna: Urząd Gminy, e-mail: urzad@belskduzy.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14